Laurel oil for acne

2.2.16

Witajcie

Macie w swoim życiu takie dni kiedy chcecie wyglądać pięknie,a tu dzień przed tym na twarzy pojawiają się wypryski? Niestety większość kobiet jak i mężczyzn tak ma . U niektórych jest to spowodowanie wiekiem (okres dojrzewania) , u innych złym odżywianiem (zbyt duża ilość słodyczy , gazowanych napoi ). Znamy już przyczynę ,a teraz pytanie jak rozwiązać ten problem.Bardzo ważna jest dieta oraz pielęgnacja.Co do diety to polecam Wam odstawić lub zmniejszyć ilość spożywanych słodyczy. Efekt zobaczycie , jeżeli wytrwacie co najmniej tydzień (przy całkowitym odstawieniu słodyczy , jeśli zmniejszycie ilość to na efekty trzeba dłużej poczekać). Co do pielęgnacji to zapraszam do zapoznania się z genialnym olejkiem laurowym.

You have in your life these days when you want to look beautiful, and here the day before on his face appear eczema? Unfortunately, most men and women so it has. For some it is causing age (puberty), in others a bad diet (too much sweets, fizzy drinks). We already know the cause, and now the question is how to solve this problem. Very important is diet and care. As for diet, I recommend you set aside or reduce the amount of sweets you eat. The effect you see when you will remain at least a week (for a total withdrawal of sweetness, if you reduce the amount that the effects of longer have to wait). What care I invite you to read the brilliant laurel oil.


Dzisiaj przedstawię Wam olejek laurowy marki ESENT .
Kupić go możecie tutaj : klik
Kosztuje 6, 70 zł za 10 ml produktu.

Olej laurowy od lat znany jest ze swoich właściwości bakteriobójczych. W temperaturze pokojowej ma postać stałej , zielonej masy (trzeba go podgrzać do temp. 25 stopni C ).Olej ten cechuje się charakterystycznym działaniem wawrzynu.

Opis producenta:
W dzisiejszych czasach Olej Laurowy robi „karierę” jako znakomity środek do walki z trądzikiem, łupieżem, a także przynoszący ulgę przy schorzeniach reumatycznych..Olej laurowy zawiera w swym składzie Pentolinę która to pobudza pracę mieszków włosowych , stymulując porost włosów. Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu wspomaga gojenie ran i stanów zapalnych skóry.Moje odczucia : 
Powiem tak - jestem zachwycona tym olejkiem.Pewnego dnia miałam tak ,że wyszła mi na brodzie czerwona , twarda krostka, posmarowałam sobie ją tym olejkiem na noc i rano była całkowicie wysuszona. Jest to najlepszy środek na trądzik, wypryski jaki kiedykolwiek miałam. Malutkim minusikiem jest to ,że ma on postać stałą i należy go podgrzać kilka minut do temp. 30 stopni (im większa temperatura tym mniejszy czas oczekiwania).

Skład:
 • Laurus nobilis- olej laurowy 
  Bardzo zachęcam Was do zakupu tego olejku, ponieważ warto. Ja stosuję go codziennie na tzw. strefę T (czoło, nos i broda) od 3 tygodni i zostało mi 3/4 pojemności.
Jeśli ten wpis był przydatny i pomógł Ci zostaw po sobie ślad.
Blogerzy/ Blogerki zostawiajcie swoje linki :) Wejdę na wszystkie.
Miłego dnia:)  

I invite  you to buy this oil, because it's worth it. I use it every day on the so-called. T-zone (forehead, nose and chin) for 3 weeks and it was me 3/4 of capacity.If this posting was useful and helped you leave a trace. 
Bloggers / blogger leaves these links :) I'll visit all of them.
Have a nice day . 

Może Cię również zainteresować

2 komentarze

 1. Zainteresowałaś mnie, choć myśl o podgrzewaniu trochę mnie stopuje Za to wydajność - wow!

  http://recenzjezpoddasza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorzej jest na wiosnę i jesień ,ponieważ nie grzeje sie już w kaloryferach i nie ma go jak podgrzać. Można włożyć go do szklanki i nalać ciepłej wody :)

   Usuń