Masło z mango

22.2.16

Witajcie

Dzisiaj miałam piękny poranek, ponieważ jak tylko się obudziłam to zobaczyłam promienie słoneczne :) Miło w końcu widzieć słońce po tak długim czasie jego nieobecności.Pewnie wszyscy się cieszycie ,że już niedługo będzie kalendarzowa wiosna. W końcu będziemy mogły ubrać spódniczki i sukienki za którymi tak bardzo tęsknię. Niestety do tego trzeba się przygotować. Po zimie nasza skóra jest przesuszona, biała. Należy przez odpowiedni czas ją nawilżać zanim wystawimy ją na działanie promieni słonecznych.Idealnie nadaje się do tego masło z mango od EcoSPA.

Today I had a beautiful morning, because as soon as I woke up I saw the sun's rays :) Nice to finally see the sun after so long his absence. Sure we all glad that it will soon be spring calendar. In the end, we will be able to wear skirts and dresses for which I miss so much. Unfortunately, for this you need to prepare. After the winter, our skin is dry, white. It should be an appropriate time to moisturize before it will issue it on radiation słonecznych.Idealnie suitable for the mango butter from EcoSPA . 

Masełko to kosztuje ok. 16 zł za 50g
Kupić je możecie tutaj : klik


Opis producenta :Masło to zawiera wysokie stężenie kwasu stearynowego i oleinowego. W temperaturze pokojowej posiada konsystencję stałą, ale w zetknięciu ze skórą ulega stopieniu. Łatwo się rozprowadza, pozostawiając aksamitne uczucie gładkości. Może być używane do pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej i spalonej słońcem. Ułatwia gojenie się niewielkich ran i podrażnień. Bardzo dobrze nawilża skórę.

Moje odczucia:

Mało jest świetne. Na skórze pozostawia na długo uczucie nawilżenia.Wchłania się zdecydowanie szybciej niż masło kokosowe. Stosuję je jako krem do dłoni, stóp oraz jako balsam do ciała.Wystarczy ,że na ciało nałożę je raz na 2 dni (zwykły balsam musiałam stosować nawet 2 razy dziennie,aby poczuć nawilżenie skóry),a co najważniejsze w składzie jest tylko jeden składnik - wyciąg z mango (masło z mango).

Opinie innych osób :(pochodzą z klik )
Dla mnie rewelacja! Stosuję samodzielnie, jako balsam do ciała - idealnie się wchłania, nic na skórze nie pozostaje. Mam skórę bardzo suchą, skłonną do atopii, a to masło działa jak naturalny emolient i bardzo dobrze nawilża moją skórę. Dominika Waszek

stosuje masło mango jako balsam do ciała. Biorę wieczorem kapiel i pózniej wsmarowuje masło w ciało. Samo wsmarowywanie rzeczywiście nie nalezy do najlatwiejszych jednak efekty są zdumiewające. Skóra rano jest gładka, jakby bardziej jędrna. Nie smaruje się codziennie ponieważ posmarowanie się 1-2 razy w tygodniu (w zimie!) starczy aby utrzymać skórę nawilzoną i przede wszystkim gładką. W ciemno mogę powiedzieć , ze szorstka skóra posmarowana na noc tym masłem bedzie rano gładka jak jedwab.   Dominika Nawrocka 
 Stosowałyście już kiedyś takie masło? Jakie macie opinie na jego temat ?

Please leave a comment if You read this article :)

Może Cię również zainteresować

2 komentarze

  1. Hmm... Uwielbiam mango <3 Na pewno skuszę się na takie masło :)
    Pozdrawiam!
    http://wcztery-stronyswiata.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń